Sugar World 2018: Диверсифікація виробництва та якісна сировинна база – основний вектор розвитку цукрового бізнесу

1 березня в столиці відбувся ІІ Міжнародний конгрес Sugar World 2018, який об’єднав близько 450 виробників та переробників цукрових буряків, міжнародних експертів та представників комерційних компаній. Основний фокус події був зосереджений на технологічних аспектах ефективного вирощування цукросировини та виробництві якісного цукру.

«Вітчизняна цукрова галузь має величезний потенціал, ми можемо конкурувати зі світовими гравцями. Наразі для України нормальний реальний результат —  8-9 т цукру з га. Та, щоб мати досягнення не гірші світових нам потрібно більше високоякісних заводів, краще обладнання», – відзначив директор з виробництва ТОВ «Краєвид» Василь Харченко.

Читайте також: Гнідавський цукровий завод шукатиме альтернативні джерела енергії

Підтримав його думку представник Мінагрополітики Микола Мороз, зазначивши, що вже з 20 березня 2018 року для цукрових заводів набуде чинності обов’язкове дотримання принципів HACCP. Крім того, пан Мороз зауважив, що до 2022-го має змінитися система регулювання, зокрема систему добровільних стандартів замінять нормативні документи.

«Щоб відповідати вимогам, багатьом заводам доведеться пройти переоснащення», — резюмував він.

Окрім того, чимале значення має ефективне вирощування сировини, що дає можливість збільшити вихід цукру та підвищити цукристість буряку. Про це неодноразово говорили в ході секції «Технологія виробництва цукрових буряків». Зокрема, комерційний директор Betaseed у Центральній та Східній Європі Олександр Гражданкін зазначив, що на сьогоднішній день існує успішна європейська та американська моделі вирощування, тому українським виробникам залишається лише вибрати найкращу:

«Сьогодні ми обговорили окремі прикладні моменти виробництва, які є на ринку Європи і на ринку Америки, для того, щоб українські аграрії могли зрівняти та вибрати для адаптації найбільш підходящу. Якщо люди почнуть користуватись такими технологіями, це буде беззаперечний плюс, адже потенціал насіння нашої генетики далеко не вичерпаний і, тому, дуже прикро коли маючи гарну генетику та насіння люди отримують середню урожайність по Україні 440-450 ц/га. Наша задача – якнайкраще використати цей потенціал».

Саме модернізація виробництва та підвищення якості сировини допоможуть українським цукроварам конкурувати на світовому ринку виготовляючи найякіснішу продукцію, адже в перспективі, експорт бурякового цукру буде зростати, про що заявила керівник аналітичної служби ГК «Sucden». За її словами, очікується зростання на рівні 15%, не зважаючи на те, що світове виробництво значно «просіло».

В умовах профіциту та несприятливих цін, важливо мати додаткові джерела доходу. Саме цього питанню була присвячена секція «Диверсифікація діяльності цукрових заводів», де учасники обговорювали перспективи виробництва біопалива, яке може суттєво скоротити витрати на енергоносії.

«Для виробництва біоенергії в Україні використовується близько 11% біомаси. Щодо жому цукрового буряка, це всього 4% від можливого потенціалу», — прокоментував Олександр Ніколаєнко, керівник відділу залучення інвестицій у сталий розвиток ЄБРР.

Він наголосив, що Європейський банк реконструкції та розвитку не лише дає можливість виробниками залучати гранти для впровадження технологій виробництва біоенергії, а також надає підтримку Уряду з удосконалення законодавчої бази.

Загалом, цукрова галузь України — самодостатній сектор, який лише минулоріч заплатив 3,1 млрд грн податків. На цьому наголосив Андрій Дикун, голова НАЦУ «Укрцукор» відзначивши, що галузь забезпечує роботою 85 тис. осіб, а у минулому сезоні виробництво цукру сягнуло 2,1 млн т.

Підтримав думку очільника асоціації генеральний директор ДП «Агроцентр ЄвроХім-Україна» Андрій Приходько відзначивши, що саме такі заходи як Sugar World 2018 є дієвою платформою для співпраці усіх гравців ринку:

«Це досить масштабний захід, який об’єднує цільову аудиторію, що зацікавлена працювати разом. Надзвичайно приємно, що навіть спілкуючись на різних мовах, люди розуміють один одного. Ми знаходимось на одній платформі», – підсумував Приходько.

Участь у  ІІ Міжнародному конгресі Sugar World 2018 взяли й представники Гнідавського цукрового заводу, де поділились успішним досвідом вироблицтва цукру на теренах Волині.

Читайте наші новини на сторінці у Facebook