Каналізацію у Вересневому добудують у середині грудня

Останні 50 метрів господарсько-побутової каналізації у мікрорайоні Вересневе планують добудувати до 17 грудня, адже тоді закінчується дозвіл на будівельні роботи.

Про це йшлося 23 листопада під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань комунального майна та приватизації.

Як повідомив заступник директора КП «Луцькводоканал» Андрій Марчук, будівництво більшої частини каналізаційної мережі на Вересневому практично завершено, залишилося прокласти лише 50 метрів труб – це планують зробити до 17 грудня, коли закінчується дозвіл на будівельні роботи.

Андрій Марчук пояснив, що раніше більша частина населення скидала відходи в каналізаційну мережу Гнідавського цукрового заводу і вони йшли на поля фільтрації, що на вулиці Львівській. Наразі, каже заступник директора, проводиться перепідключення мереж від каналізації цукрового заводу до вже збудованої каналізаційної мережі, тобто відходи, які скидалися через колектор Гнідавського цукрового заводу, будуть скидатися через міський колектор.

Залишити відповідь