Гнідавський цукровий завод: стабільність, робочі місця та далекоглядні перспективи

Бурякоцукровий комплекс – комплексна система виробничо-збутової діяльності, яка базується на управлінні, плануванні, ціноутворенні, інформаційно-рекламному забезпеченні продукції, призначеної для реалізації. Ця система потребує знання кон’юнктури ринку, потреб споживача і спрямована на повне задоволення платоспроможного попиту.

На Гнідавському цукровому заводі розроблена Стратегія розвитку підприємства, яка розрахована на п’ять років, протягом якого планується залучити значні інвестиції аби завод досягнув справді європейського рівня. Першим питанням на порядку денному є ліквідація очисних споруд, які є неефективними, затратними для розвитку підприємства.

Крім того, в реконструкцію і модернізацію підприємства вкладаються значні матеріальні ресурси. І хоча на ринку країни цукровим заводам виживати дуже важко, Гнідавський цукровий завод це не лякає, бо тут бачать не тільки найближчу перспективу, а й мають розрахунки на подальший розвиток. Стабільне підприємство завжди приваблює сільських партнерів, тому вони й вибирають Гнідавський цукровий завод. Найменшої заборгованості перед виробниками підприємство не має.
На бурякопункті подбали про зручність здавачів сировини, запровадили комп’ютерну систему, що дає можливість швидко розвантажувати буряки і відразу за них розраховуватись. Розширено також мережу бурякопунктів. Одне слово, робиться все, щоб було добре і для заводу, і для партнерів, котрі працюють у полі.

Сьогодні Гнідавський цукровий завод  забезпечує роботою близько трьохсот волинян у період сезону та двісті чоловік у міжсезоння. У перспективі із збільшенням потужностей заводу відповідно зростатиме і кількість робочих місць.

Залишити відповідь