Гнідавський цукровий завод зробив свій внесок у будівництво храму у Волновасі

Для храму на Донеччині за вечір зібрали понад 1,3 мільйона гривень.

Про йдеться на сторінці у Facebook «Разом збудуємо Храм»

Наразі відомо, що проміжний підсумок благодійного вечора під патронатом голови Волинської ОДА Володимира Гунчика – понад 1,3 мільйона гривень на будівництво у Волновасі храму Святого Миколая. Черговий етап збору коштів на унікальну гуманітарну місію відбувся у п’ятницю, 17 листопада.

Нині до збору коштів уже долучилися понад 480 юридичних осіб. Географія тих, хто допомагає, – вже давно не лише Волинь. Чимало благодійників воліють залишатися анонімами.

Станом на середину листопада корпус церкви фактично збудовано. Оскільки 19 грудня – день Святого Миколая, то докладається максимум зусиль, аби до цього дня на храмі вже стояли і куполи, і хрести, а зведення малих архітектурних форм (дзвіниці, місця для освячення води, каплиці) та будинку священика (гуманітарного центру, де працюватимуть волонтери, із недільною школою) завершилося.

Отож, організатори наголошують, що вони вдячні за кожну копійку, пожертвувану на храм. Моральна і матеріальна підтримка справи матиме гарне завершення – є сподівання, що 22 травня 2018 року, вчетверте відаючи данину пам’яті полеглим бійцям 51-ї ОМБ, усіх, хто долучився до реалізації ідеї, вшанують воїнів-захисників (і тих, хто вже з Богом, і тих, хто повернувся додому, і тих, хто досі на сторожі нашої державності) відкриттям храму.

Владика Михаїл, своєю чергою, теж подякував присутнім за те, що відкликаються на ініціативу, і побажав творити майбутнє перемогою та щоб надалі усіх збирали у ще ширшому колі лише добрі і хороші справи.

Загалом під час імпровізованого аукціону вдалося зібрати понад 1, 3 мільйона гривень. З-поміж лотів – і особисті речі спочилого в Бозі Луцького міського голови Миколи Романюка, який свого часу першим висловив ідею спорудження храму, і твори мистецтва, і раритетні речі, з-поміж яких і автомобіль «Волинянка.

Свій внесок у розвиток доброї справи зробили і представники Гнідавського цукрового заводу.

Отож, значна частина справи зроблена. Однак і того, що потребує допрацювань і коштів, теж ще чимало. Тому і роботи в ініціативної групи. Одна з найближчих перспектив – благодійний концерт. Перший такий, за доброї волі народного артиста України Павла Дворського, відбувся у вересні. Тоді зібрали майже 150 тисяч гривень.

Наступний заплановано на лютий – концертом без отримання гонорару свій внесок у справу пошанування пам’яті загиблих і єднання вирішив зробити Олег Скрипка. І цих митців, і чимало інших «завербував» підтримати будівництво у Волновасі заслужений діяч мистецтв України волинянин Віталій Іваницький.

Залишити відповідь