На біоетанольному заводі розвіяли міфи про «хмари сірчаної кислоти»

Вже протягом кількох місяців лучанам продовжує дошкуляти неприємний запах. Чиновники, політики та громадські діячі визначили, що проблема комплексна. Першопричиною неприємного запаху, який поширювався містом називали біоетанольний завод. Ще 21 травня ТОВ «БІО ПЕК» зупинив виробництво, але неприємний запах так і не зникав. Згодом окремі політикани висували версії, що ці процеси бродіння будуть проходити ще мінімум два тижні і з біоетанольного заводу продовжували робити «цапа-відбувайла».

Ба більше, керівництву заводу почали закидати, що мовляв і відповідних документів на будівництво і експлутацію біоетанольного заводу взагалі немає. Відповідні документи були публічно продемонстровані на громадських слуханнях у серпні цього року, однак, як виявилось тоді вже їх ніхто не бажав бачити.

Протягом кількох місяців лунали версії про хмари сірчаної кислоти у повітрі, бо мовляв відповідного дозволу на викиди в атмосферне повітря у заводу немає. Однак директор біоетанольного заводу Юрій Проник розвіяв і цей міф продемонструвавши відповідний дозвіл. Разом з тим керівник надав і ряд інших документів, які взагалі розвінчують міфи про хімічне виробництво.

Залишити відповідь