На Гнідавському цукровому заводі вироблятимуть цукор для європейців. ФОТО

На початку серпня до керівництва Гнідавського цукрового заводу звернулося підприємство «РІТЕРБІОАГРО» – сільськогосподарське підприємство з 100% німецькими інвестиціями, яке вже п’ять років вирощує продукцію тільки для європейського ринку.  А це вирощування продукції без добрив, засобів захисту, не протруюється зерно, насіння і таке інше, одним словом орієнтоване на виробництво екологічно чистого продукту. Така продукція користується великим попитом закордоном.

Вже сьогодні цукровий буряк, вирощений вищезгаданим підприємством буде перероблятися на Гнідавському цукровому заводі. Попередньо був укладений відповідний договір. Звичайно врожайність буряка в рази менша, однак цукор, який буде отриманий з такого буряка в Європі буде коштувати не 350 євро, а 1300 євро.

Цього року це п’ятдесят гектарів площі екологічно чистого цукрового буряка, наступного року посіви планують збільшити до триста гектарів, а ще через рік до 500 гектарів. Переробляти екологічно чистий продукт власники довірили саме Гнідавському цукровому заводу. До речі це буде перший завод в Україні, який виготовить екологічно чистий продукт.

Залишити відповідь