На Гнідавському цукровому заводі стартував сезон-2017

Із самого ранку на Гнідавському цукровому заводі людно. Сьогодні тут стартує сезон 2017 року. Цього року потужності заводу значно збільшилися і в сезон планується переробити близько 500 тисяч тонн цукрового буряка. Привітати цукроварів прибули перший заступник голови Волинської ОДА Сергій Кошарук, директор департаменту агропромислового комплексу  Юрій Горбенко, голова Луцької райдержадміністрації Ігор Ярмольський, інвестори та дирекція Гнідавського цукрового заводу.

Голова правління Гнідавського цукрового заводу Ростислав Новосад зазначив, що для них вже стало доброю традицією зустрічати перший буряк хлібом та сіллю разом із керівниками сільгосппідприємств, які його виростили, в колі друзів. Партнерів, представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, які не байдужі до проблем заводу. Адже саме така підтримка і співпраця є визначальною в успішній роботі заводу.

«Сезон заготівлі і переробки 2017 року обіцяє бути особливим. Саме цього року було залучено найбільше інвестицій в модернізацію і реконструкцію Гнідавського цукрового заводу. Все це було направлено на те, щоб підвищити продуктивність, збільшити переробку, зменшити енергозатрати та провести автоматизацію підприємства», – розповів Ростислав Новосад.

Долучилися до вітального слова і гості урочистого заходу. Перший заступник голови Волинської облдержадміністрації Сергій Кошарук зауважив, що саме на таких підприємствах як Гнідавський цукровий завод ми маємо стабільність та впевненість у завтрашньому дні.

«В нас зараз багато людей, які навіть податки не платять, а беруться керувати і розповідати що і кому робити. Сьогодні я хочу щиро подякувати аграріям, які доглянули і виростили буряк, а також Гнідавському цукровому заводу, який буде успішно його переробляти, адже це запорука розвитку економіки краю», – наголосив посадовець.

Опісля голова правління цукрового заводу вручив гостям хліб і сіль. Після урочистостей перші автомобілі із тонами буряка рушили на територію цукрового заводу. Сезон цукроваріння 2017 року успішно стартував.

Залишити відповідь